tel:
+420 545 211 401   
email
en
cz

Prodej bytu Mlýnská 15 (č.C7-3), Brno

Parametry

Dispozice 3+kk
Plocha 83,1 m2
Umístění 7.NP
Výše provize 238 070 Kč
Balkón 7,0 m2
Sklep 3,0 m2
Bezbariérový přístup ano
Možnost internetu rozvody UPC v domě
Parkování v podzemní garáži
Topení centrální
Energetický štítek B: Velmi úsporná

Váš makléř

Miluše Vokálová DiS.
+420 736 533 007
m.vokalova@pdcz.cz

Kontaktujte mě

Popis nemovitosti

Prodej bytu v novostavbě BD RYOLIT

Nabízíme k prodeji byt v novostavbě v osobním vlastnictví o velikosti 3+kk v lokalitě Brno, Mlýnská, BD RYOLIT. Plocha bytu je 83,1 m2. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží sedmi podlažního domu s výtahem. V bytě jsou osazena dřevěná euro okna s vnitřními parapety z umělého kamene, vnitřní dveře s obložkovou zárubní, bezpečnostní vstupní dveře, dřevná podlaha, sádrové omítky a velkoformátové obklady a dlažby. Byt nebyl dosud užíván a není tedy vybaven kuchyňskou linkou a svítidly. V koupelně je vana, umývadlo, otopný žebřík a příprava pro připojení pračky.

K bytu náleží ve výlučném užívání balkón o ploše 7,1 m2, sklep 1. PP objektu o ploše 2,8 a parkovací místo v podzemní garáži.

Topení a ohřev TUV jsou zajištěny přes bytovou předávací stanici, v domě je výměníková stanice, jejímž provozovatelem je společnost Teplárny Brno. Celý objekt je tepelně izolován. Náklady na bydlení činí 3 023 Kč měsíčně plus elektrická energie.

Na domě jsou umístěny fotovoltaické panely, které jsou alternativním zdrojem pro osvětlení společných prostor celého objektu. V 1.PP objektu je k dispozici samoobslužná pračka a sušička. Komplex BD Ryolit sestává ze tří bloků, které jsou vzájemně propojeny garáží, na jejíž střeše se nachází zahrada s relaxační zónou přístupná pouze obyvatelům domu.

Stavba BD Ryolit byla dokončena v roce 2018 a v jeho blízkosti se nachází OG Vaňkovka a nově vznikající komerční areál „Vlněna“.


 

Umístění nemovitosti