tel:
+420 545 211 401   
email
en
cz

Prodej ateliéru Mlýnská 15 (č.B1-4), Brno

Parametry

Dispozice 1+kk
Plocha 30,0 m2
Umístění 1.NP
Výše provize 89 775 Kč
Terasa 28,0 m2
Bezbariérový přístup ano
Možnost internetu rozvody UPC v domě
Topení centrální
Energetický štítek B: Velmi úsporná

Váš makléř

Miluše Vokálová DiS.
+420 736 533 007
m.vokalova@pdcz.cz

Kontaktujte mě

Popis nemovitosti

Prodej ateliéru v BD RYOLIT

 
 

Nabízíme k prodeji ateliér v novostavbě v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk v lokalitě Brno, Mlýnská, BD RYOLIT. Plocha ateliéru je 30 m2 a nachází se v 1. nadzemním podlaží sedmi podlažního domu s výtahem. V ateliéru jsou osazena dřevěná euro okna s vnitřními parapety z umělého kamene, vnitřní dveře s obložkovou zárubní, bezpečnostní vstupní dveře, dřevná podlaha, sádrové omítky a velkoformátové obklady a dlažby. Ateliér nebyl dosud užíván a není tedy vybaven kuchyňskou linkou a svítidly. V koupelně je vana, umývadlo, otopný žebřík a příprava pro připojení pračky.

K ateliéru náleží ve výlučném užívání venkovní terasa o ploše 28 m2.

Je možné zakopení sklepu v suterénu objektu za cenu 63 000 Kč

Topení a ohřev TUV jsou zajištěny přes bytovou předávací stanici, v domě je výměníková stanice, jejímž provozovatelem je společnost Teplárny Brno. Celý objekt je tepelně izolován. Náklady na bydlení činí 1 304 Kč měsíčně plus elektrická energie.

Na domě jsou umístěny fotovoltaické panely, které jsou alternativním zdrojem pro osvětlení společných prostor celého objektu. V 1.PP objektu je k dispozici samoobslužná pračka a sušička. Komplex BD Ryolit sestává ze tří bloků, které jsou vzájemně propojeny garáží, na jejíž střeše se nachází zahrada s relaxační zónou přístupná pouze obyvatelům domu.

Stavba BD Ryolit byla dokončena v roce 2018 a v jeho blízkosti se nachází OG Vaňkovka a nově vznikající komerční areál „Vlněna“.

Umístění nemovitosti