O SPOLEČNOSTI
PDcz brno. 20 let praxe, stovky spokojených zákazníků.

O společnosti

 

PDcz brno s.r.o.

Již 20 let se zabýváme správou nemovitostí, pronájmem a stavebně-technickou činností na českém trhu. Naše aktivity jsme nedávno rozšířili o realitní činnost. Mezi naše hlavní zásady patří individuální přístup, spolehlivost a smysl pro detail. Důkazem toho jsou stovky spokojených zákazníků.

Tam, kde ostatní nabízí pouze dílčí činnosti, poskytujeme komplexní servis pro správu nemovitostí. Pro naše zákazníky zajišťujeme provoz a údržbu budov včetně administrativních, technických a ekonomických služeb, vedení účetnictví a právního servisu.
V návaznosti na správu nemovitostí nabízíme také zprostředkování pronájmu nemovitostí. Zájemci o pronájem u nás neplatí provizi. Díky tomu a dlouholeté reklamní kampani zajistíme nájemce ve velmi krátkém čase.
Jak pro naše objekty, tak i pro nemovitosti našich klientů zajistíme v případě potřeby komplexní stavebně-technickou činnost. Zaměřujeme se na kompletní rekonstrukce objektů, rekonstrukce konkrétních jednotek (byty, kanceláře, obchodní prostory) a na výstavbu nových budov.
Nově jsme naši nabídku rozšířili také o realitní činnost. Náš odborný tým zprostředkovává prodej nemovitostí a zajišťuje nákup budov pro klienty, dle jejich konkrétních požadavků.
 
Za hlavní pilíře našeho úspěchu považujeme především náš kolektiv zkušených odborníků v oblasti nemovitostí, schopnost nákladové efektivnosti při správě budov a bohaté zkušenosti s pronájmem nemovitostí.
 

Historie PDcz brno s.r.o.

Podnikatelskou skupinu PDcz brno založil Ing. Gerhard Hudecek v listopadu roku 1998. V té době byly také zakoupeny první tři nemovitosti v Brně (Jiráskova 9, Annenská 2 a Hybešova 42) za účelem jejich opravy a dlouhodobého pronájmu. Krátce nato se podařilo uzavřít strategické partnerství se dvěma významnými investory do oblasti nemovitostí, panem Günterem Kerblerem a panem Mag. Johannesem Kowarem. Jejich vklad v podobě 60% podílu umožnil zrychlení expanze našeho podnikání v dalších letech.

Společnost PDcz brno s.r.o. s více než 30 zaměstnanci úspěšně spravovala portfolio objektů v hodnotě kolem 100 milionů eur. Těžiště našeho úspěchu spočívalo v neustále efektivnějších hospodářských opatřeních a intenzivní činnosti developmentu spojeného s rozsáhlou výstavbou a rekonstrukční činností. Jednou z cest k úspěchu byl a zůstává také efektivní pronájem našich prostor.V současnosti spravujeme v Brně a okolí více než 30 000 m2 bytových a komerčních prostor, u nichž provádíme komplexní servis.
S PDcz brno máte vždy jistotu, že se vám bude věnovat kolektiv úspěšných a motivovaných odborníků. Těšíme se na případnou spolupráci s vámi.
 

Dokumenty GDPR

Prohlášení pro dodavatele
Prohlášení pro klienty a zainteresované
Prohlášení pro návštěvníky webových stránek
Prohlášení pro zaměstnance a uchazeče